Помер український письменник Дмитро Капранов

Раптово помер український письменник Дмитро Капранов. Про це у Фейсбуці повідомляється на офіційной сторінці братів Капранових.

"Друзі, в нас біда. Сьогодні зранку раптово помер Дмитро. Коли і де прощання, напишу завтра. Все решта скасовується, пробачте", - ідеться у повідомленні.

Брати Капранови - Дмитро Віталійович та Віталій Віталійович (народилися 24 липня 1967, Дубоссари, нині Молдова) - українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячі, блогери.

З 24 лютого 2022 року, від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, письменники боролися зі зброєю в руках у Києві в лавах полку "Азов".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті