Помер італійський модельєр Роберто Каваллі

Італійський дизайнер, модельєр Роберто Каваллі помер у віці 83 років після довгої хвороби. Саме він винайшов спосіб друку на тонкій шкірі, що використовував згодом для дизайну суконь.Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на la Republica.

Зазначається, що Каваллі помер у колі своєї родини у Флоренції. У нього залишилося 6 дітей, наймолодшому з них — трохи більше року. Його останньою дружиною була шведська модель Сандра Нільсон. У виданні вказують, що модельєр довгий час хворів, а в останні дні його стан значно погіршився.

Каваллі почав кар'єру модельєра іще у 70-х роках минулого століття. Як пише la Republica, він створив власний бренд, який "вирізнявся своєю креативністю і великим впливом на подіумах, широко використовуючи вишивку і хутро". У 2015 році він його продав.

Як пише The New York Times, відомими клієнтами Роберто Каваллі були такі відомі акторки як Бріджит Бардо та Софі Лорен. Про модельєра відгукувалися як такого, що "любив надмірність, але ніколи не втрачав своєї точки зору".

Каваллі також прославився винаходом технології друку на тонкій шкірі. Модельєр запатентував це ноу-хау у 1972 році, що дозволило йому стати «королем» вечірніх шкіряних суконь.

Як повідомлялося, у віці 73 років помер литовський театральний режисер Рімас Тумінас. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті