Помер італійський естрадний співак і композитор Тото Кутуньо

В Італії у віці 80 років помер естрадний співак і композитор Тото Кутуньо. Агентство ANSA повідомило, що Кутуньо давно хворів, і нещодавно був госпіталізований через погіршення стану, - пише "Радіо Свобода".

Повне ім'я співака - Сальваторе Кутуньо. Успіх прийшов до нього в середині 1970-х років, коли його пісні став виконувати корифей французької естради Джо Дассен. Кутуньо належать такі хіти, як "Et si tu n'existais pas", "Salut" і "L'Été indien". Також пісні Кутуньо виконували й інші зірки - Адріано Челентано, Мірей Матьє, Даліда.

У 1980 році Кутуньо переміг на конкурсі в Сан-Ремо, і в наступні роки неодноразово займав там призові місця. Конкурс у Сан-Ремо транслювали по телебаченню і радіо в СРСР, і Кутуньо мав велику популярність у радянських слухачів 1980-х років.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті