Поліцейські зафіксували 21 обстріл окупантами Сєвєродонецької громади, Попасної, Рубіжного та Комишувахи

Поліцейські зареєстрували 21 факт обстрілів окупаційними військами РФ території Сєвєродонецької громади, міст Попасна, Рубіжне та селища Комишуваха за останню добу. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 23 липня.

"Внаслідок обстрілів зруйновані або пошкоджені приватні будинки та квартири місцевих мешканців, – йдеться в повідомленні. – А також приміщення та майно підприємства в одному з населених пунктів Сєвєродонецької громади".

Уточнюється, що до поліції за добу надійшло 8 повідомлень про незаконне захоплення будівель та майна органів державної виконавчої влади, підприємств та аптек на тимчасово окупованій території області.

Крім того, поліцейські зареєстрували 4 повідомлення громадян щодо незаконного заволодіння їх транспортними засобами у м. Рубіжне, Сєвєродонецьк та смт Сиротине.

"Зареєстровано інформацію щодо трьох фактів мародерства з помешкань громадян у населених пунктах, що розташовані на тимчасово окупованій території Луганщини", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині окупанти кидають на штурм найманців через брак особового складу.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті