Польські фермери блокують кордон, у чергах перебуває приблизно 1300 вантажівок

На українсько-польському кордоні, де польські фермери поновили блокування, у чергах до пунктів пропуску перебуває приблизно 1300 вантажівок. Про це 10 лютого повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону, передає Укрінформ.

«За минулу добу ми бачимо збільшення черг на території Польщі тих вантажних транспортних засобів, які очікують на можливість перетину кордону у бік України», - сказав Демченко.

За його словами, станом на ранок у напрямках трьох КПП, які блокують польські фермери, - «Ягодин-Дорогуськ», «Рава-Руська-Гребенне» та «Шегині - Медика» - у чергах перебуває приблизно 1300 вантажівок, найбільше - навпроти пункту пропуску «Ягодин».

Речник ДПСУ також відзначив збільшення кількості вантажних транспортних засобів у черзі до пункту пропуску «Краківець», де рух не блокується, тому водії обирають його для перетину кордону.

«Станом на ранок навпроти «Краківця» у бік України на території Польщі в чергах перебуває трохи більше як 800 вантажних транспортних засобів», - зазначив Демченко.

У повідомленні нагадується, що польські аграрії 9 лютого розпочали блокування доріг по всій країні, а також пунктів пропуску на польсько-українському кордоні. За словами організаторів страйку з незалежної профспілки фермерів «Солідарність», блокування доріг біля пунктів пропуску триватиме впродовж місяця, до 10 березня.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті