Польща в квітні розпочне спорудження електронного загородження на кордоні з росією

У Польщі у штабі Вармінсько-Мазурського відділу прикордонної служби в Кентшині розпочато роботу над Центром спостереження, який прийматиме сигнали електронного заородження на кордоні з росією. Про це повідомляє "Польське радіо".

«Цього тижня також розпочнеться підготовка до роботи на кордоні», – повідомила речниця Прикордонної служби лейтенант Анна Міхальська.

Вона зазначила, що цього тижня підрядник електронного загородження на кордоні з Калінінградською областю РФ, польська компанія «Телбуд», почне завозити на будівельний майданчик необхідні для монтажу матеріали.

Роботи на кордоні мають розпочатися в першій половині квітня. Електронне загородження, тобто система камер і датчиків руху, охоронятиме 199 кілометрів. Радіус дії системи охоплюватиме весь сухопутний кордон Польщі з росією, за винятком ділянки Віслинської коси, де вже кілька років кордон охороняється електронними засобами, - йдеться у повідомленні.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті