Польща в квітні розпочне спорудження електронного загородження на кордоні з росією

У Польщі у штабі Вармінсько-Мазурського відділу прикордонної служби в Кентшині розпочато роботу над Центром спостереження, який прийматиме сигнали електронного заородження на кордоні з росією. Про це повідомляє "Польське радіо".

«Цього тижня також розпочнеться підготовка до роботи на кордоні», – повідомила речниця Прикордонної служби лейтенант Анна Міхальська.

Вона зазначила, що цього тижня підрядник електронного загородження на кордоні з Калінінградською областю РФ, польська компанія «Телбуд», почне завозити на будівельний майданчик необхідні для монтажу матеріали.

Роботи на кордоні мають розпочатися в першій половині квітня. Електронне загородження, тобто система камер і датчиків руху, охоронятиме 199 кілометрів. Радіус дії системи охоплюватиме весь сухопутний кордон Польщі з росією, за винятком ділянки Віслинської коси, де вже кілька років кордон охороняється електронними засобами, - йдеться у повідомленні.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті