Польща привела сили ППО у стан підвищеної готовності

Сили протиповітряної оборони Польщі приведені у стан підвищеної бойової готовності після інциденту з невідомим об’єктом, який залетів з території України. Про це повідомляє Polsatnews с посиланням на речника оперативного командування польської армії Яцека Горишевського 29 грудня.

"З метою забезпечення безпеки нашого повітряного простору у зв’язку з масованим ракетним ударом Російської Федерації по території України було підвищено бойову готовність наших засобів ППО , а також чергових пар винищувачів", - зазначив Горишевський.

Нагадаємо, що президент Польщі скликає термінову нараду з військовим керівництвом.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті