Польща почала будівництво майже 50-кілометрового електронного бар'єру на кордоні з Білоруссю

Польща почала будівництво електронного бар'єру на річках Свіслоч та Істочанка на кордоні з Білоруссю. Про це повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время" з посиланням на RMF FM.

Зазначається, що на кордоні встановлять стовпи з електронними датчиками, які відстежуватимуть незаконний перетин кордону. Передбачається, що довжина електронного бар'єру становитиме 47 кілометрів.

У повідомленні нагадують, що ввечері 10 травня понад 140 іноземних громадян намагалися незаконно потрапити до Польщі з боку західної Білорусі через річку Пшевлока. 

"Іноземці поводилися дуже агресивно - кидали гілки дерев і каміння в бік прикордонних патрулів і польської армії", - повідомили в Прикордонній службі Польщі, додавши, що їм вдалося запобігти спробі проникнення.

Як повідомлялося, Литва і Польща провели навчання з відпрацюванням оборонних сценаріїв у Сувальському коридорі.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті