Польща і Україна у березні проведуть міжурядові консультації - Туск

Перші після тривалої перерви польсько-українські міжурядові консультації відбудуться у березні. Про це повідомив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск на пресконференції після засідання уряду, передає Укрінформ з посиланням на Польське радіо.

Туск нагадав, що регулярні зустрічі в такому форматі вже проводилися перед Євро-2012.

За його словами, під час відновлених консультацій обговорять, серед іншого, тему сільського господарства.

«Ми повертаємось до цієї практики. Найближчі такі зустрічі відбудуться у Варшаві у другій половині березня. Так ми попередньо домовились із прем'єром та Президентом України. Нам треба добре підготуватись до цих розмов. Це також не в останню чергу пов’язано із протестами фермерів. Нам важливо напрацювати такі варіанти із українською стороною, щоб нашим виробникам та аграріям не загрожувала хвиля продуктів з України», - додав він.

Туск також згадав інфраструктуру та військову співпраці.

Наразі Польща надала Україні приблизно 40 пакетів підтримки на загальну суму 3,5 мільярда євро.Як повідомлялося, глава польського уряду Дональд Туск у понеділок, 22 січня, відвідав з візитом в Україну. На брифінгу прем’єрів двох країн тоді було оголошено, що Польща й Україна після тривалої перерви відновлюють формат міжурядових консультацій з метою уникнення будь-якої напруги у відносинах.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті