Польща зміцнює свої збройні сили - придбає ще 116 танків "Абрамс"

Польща закупить у США 116 вживаних танків "Абрамс", оскільки Варшава зміцнює свої збройні сили після вторгнення росії в Україну. Про це повідомляє Reuters, - пише "Європейська правда".

Польща пообіцяла збільшити витрати на оборону до 3% валового внутрішнього продукту та більш ніж удвічі збільшити чисельність своєї армії, щоб стримати будь-який можливий напад.

"Ми домовилися про контракт із США щодо купівлі на пільгових умовах 116 вживаних танків "Абрамс"", — сказав міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, додавши, що ця угода "суттєво зміцнить" обороноздатність Польщі.

Угода є доповненням до контракту на закупівлю 250 танків "Абрамс".

Фінансові умови угоди Блащак не розкрив.

Нагадаємо, у квітні Міністерство оборони Польщі підписало контракт на закупівлю 250 американських танків "Абрамс" M1A2 обсягом 20 млрд злотих (понад 4 млрд євро), що є найбільшим контрактом на закупівлю озброєння для польської армії.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті