Половину зброї та військової допомоги не постачають в Україну вчасно - Умєров

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що наразі 50% виділеної військової допомоги не надходить вчасно, через що Україна втрачає особовий склад. Про це він заявив 25 лютого на панельній дискусії в рамках форуму "Україна. Рік 2024", повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Оскільки ситуація завжди динамічна, завжди змінюється, то виділення (допомоги - ІФ-У) не завжди означає забезпечення. 50% не надходить вчасно. Якщо ми дивимося на математику війни, дивимося на противника, то їхня економіка - приблизно 2 трлн, і вони використовують до 15% бюджету на війну, що становить понад 150 млрд доларів США. Те, що виділяється, якщо воно не приходить своєчасно - ми втрачаємо особовий склад, втрачаємо території", - сказав він.

Також міністр зазначив, що "ще ніколи в історії не було такого, щоб війну вели без переваги в повітрі".

Він наголосив, що Україна робить "все можливе й неможливе", але без своєчасних поставок робота ускладнюється.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті