Половина "Кинджалів" під час ранкової атаки не досягла цілей - Ігнат

Росія зранку 13 січня запустила по Україні шість аеробалістичних ракет "Кинджал", половина з них не досягла цілей.Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону..

"Сьогодні ми бачили шість "Кинджалів, ми про них повідомляли. І зрештою шість їх було теж, половина точно не досягла цілей - це 100%", - сказав Ігнат.

На питання про те, чи були під час сьогоднішньої атаки фальш-цілі, речник Повітряних сил сказав, що не виключає, що було кілька цілей, де був ворожий вплив.

Він додав, що понад 20 повітряних засобів не досягли мети. Він пояснив, що вони могли впасти на відкритій місцевості або був підрив у повітрі, або дія засобів радіоелектронної боротьби Сил оборони України.

Нагадаємо, під час ракетного обстрілу України вранці 13 січня росія не змогла використати ракетоносії у Чорному та Азовському морях через шторм.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті