Поліція Донеччини показала Покровськ та Костянтинівку в перші хвилини після обстрілів: кількість постраждалих зросла

Відео, зняте у Покровську та Костянтинівці в перші хвилини після обстрілів 3 грудня, опублікувала поліція Донеччини в Телеграм. 

"Перші хвилини після обстрілів Покровська та Костянтинівки. Кількість постраждалих внаслідок російських атак зросла", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що на цей час у Покровську - одна загибла жінка та троє поранених, зокрема тримісячне немовля. На допомогу людям одразу прибули парамедики поліції, група реагування і слідчо-оперативна група. У Костянтинівці - один загиблий і четверо поранених чоловіків віком від 27 до 65 років. 

Раніше повідомлялось, що в Покровську й Костянтинівці загинули люди внаслідок рашистських обстрілів.

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті