Поліція Берліна розкрила вбивство косметолога з України

Поліція Берліна розкрила вбивство косметолога з України через три роки, перевіривши на ДНК майже 100 осіб. Про це пише Телеграм-канал "BILD на русском".

Оксана Ромберг народилася в Києві, а потім переїхала до Німеччини. Там вона стала відомим косметологом, а 2011 року відкрила свій салон. Вона працювала з багатьма німецькими зірками. 1 квітня 2021 року українку знайшли мертвою у власній квартирі на вулиці Курфюрстендамм на заході Берліна. Їй було 50 років. Днями поліція заарештувала 53-річного чоловіка за підозрою у вбивстві.

З'ясувалося, що злочинець не тільки до смерті побив жінку, а й поглумився над нею за допомогою невеликих каменів. На одному з них поліція знайшла сліди ДНК злочинця. За інформацією BILD, поліція склала список усіх знайомих Ромберг і стала поступово запрошувати їх на ДНК-тест. Заарештований був 91-м у цьому списку. Раніше він не перебував на обліку поліції і не скоював злочинів. Він допомагав Ромберг по квартирі і, найімовірніше, вбив її, щоб пограбувати.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті