Поліцейські врятували підлітка від обстрілів у селі під Мар'їнкою

Поліцейські врятували підлітка із села Катеринівка під Мар'їнкою Донецької області, який потрапив під ворожий обстріл. Про це 29 травня повідомила прес-служба Нацполіції України.

"Із села Катеринівка поліцейські евакуювали 16-річного хлопця з хворою мамою. Юнак мало не загинув під час російського обстрілу", - повідомили правоохоронці.

Повідомляється, що хлопець на ім'я Вадим пережив ворожий удар касетними боєприпасами. Того дня будинок, де хлопець мешкає з батьками, зазнав руйнувань, вбило собаку.

"Я якраз виходив на вулицю, чую - у небі вибухає і летить. У цей момент тато хапає мене і кидає на підлогу. І осколки посипалися. Дуже страшно було. Тут нічого робити, у будь-який момент можна померти", - сказав хлопець.

Також із Красногорівки поліцейські вивезли маломобільного чоловіка після інсульту. Усіх евакуйованих доправили до медзакладу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з-під Авдіївки вдалося евакуювати хлопчиків-близнюків.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті