Поліцейські привезли чергову партію гуманітарної допомоги у звільнені села Луганської області

Поліцейські доставили чергову партію гумдопомоги у звільнені села Луганщини. Про це повідомила поліція Луганської області на своїй сторінці у Facebook 29 березня.

"Співробітники ГУНП в Луганській області доставили мешканцям с. Невське, Макіївка, Греківка та Новолюбівка Красноріченської селищної громади Сватівського району свіжий хліб", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що доставка стала можливою завдяки спільним зусиллям представників громади та поліції області.

Під час спілкування з громадянами поліцейські дізнались про нагальні потреби місцевих мешканців. Ця інформація буде передана керівництву громади.

Раніше повідомлялось, що поліцейські доставили свіжий хліб у деокуповані села Луганщини й евакуювали 65-річного чоловіка.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті