Поліцейські доставили гуманітарну допомогу у деокуповані села Луганщини

Поліцейські Луганської області привезли гуманітарну допомогу мешканцям деокупованих населених пунктів регіону. Про це повідомила Луганська ОВА 16 березня.  

"Поліцейські Луганщини доставили гуманітарну допомогу у деокуповані села регіону", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що цього разу вони привезли вантаж, який зібрали представники Красноріченської територіальної громади, та роздали мешканцям сіл Невське, Макіївка та Греківка 500 буханок хлібу, теплі ковдри й спальні мішки, а також "окопні" свічки.

Раніше повідомлялось, що у прифронтові населені пункти Луганщини привезли допомогу, у першу чергу хліб.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті