Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Поліцейські Дніпра затримали підозрюваного у вчиненні теракту, внаслідок якого загинула людина. Про це повідомляє Нацполіція України.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Попередньо відомо, фігурант діяв за вказівками спецслужб рф. У результаті проведених оперативних заходів, поліцейські спільно з СБУ за кілька годин розшукали та затримали його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ним виявився 37-річний місцевий мешканець. Слідчі СБУ кваліфікували подію як терористичний акт (ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України). Затриманому загрожує довічне ув’язнення. Тривають слідчі дії.
Як повідомлялося, сьогодні, о 14:45 стався вибух біля однієї з адмінбудівель у центральному районі міста. Унаслідок події загинув чоловік, ще четверо людей отримали поранення, серед них двоє поліцейських. Потерплі наразі перебувають у лікарні. Медики борються за їх життя.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту