Полігон Капустін Яр, звідки РФ запустила нову балістичну ракету по Дніпру, атакували безпілотники - ЗМІ

Ракетний полігон "Капустін Яр", звідки РФ запустила нову балістичну ракету по Дніпру, атакували безпілотники. Про це повідомляють російські ТГ-канали 22 листопада.

Зазначається, що полігон ракетних військ стратегічного призначення "Капустін Яр" (в/ч 15644) у Знам'янську Астраханської області (РФ) вранці 21 листопада атакували безпілотники. Повідомляється, що мінімум два БПЛА не були збиті і завдали ударів по 105 майданчику полігону. Про наслідки атаки достеменно невідомо.

Також пишуть, що чати БПЛА було придушено РЕБом та ліквідовано, а частину збито засобами ППО, саме її роботу і чули жителі. Під час падіння збитого безпілотника сталася пожежа, яку було ліквідовано черговою службою МНС. Постраждалих серед мешканців та руйнувань цивільної інфраструктури немає

Повідомляється, що "Капустін Яр" вже атакували безпілотники 9 липня цього року. Тоді 9 БПЛА вдарили територією в/ч 15644, де знаходиться військовий полігон «Капустін Яр». Ще два дрони вдарили по території військової частини 15650 в Ахтубінську. Крім того, того ж дня уламки від ракети ППО впали на території відділу МВС у Ахтубінському районі. За інформацією джерел, довелося евакуювати 30 співробітників поліції та двох затриманих. Постраждалих не було.

Також у грудні 2023 року мешканці закритого військового міста Знаменськ в Астраханській області, де знаходиться полігон «Капустін Яр», скаржилися путіну на багаторічні проблеми з подачею світла, води, тепла, доступом до питної води, а також дитячих садків та освіти для дітей. Загалом у Знам'янську мешкає близько 25 тисяч людей. Більшість мешканців Знам'янська працюють на полігоні «Капустін Яр».

Як повідомлялося, вранці 21 листопада росія завдала удару по Дніпру балістичною ракетою.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті