Покровський напрямок залишається найгарячішим - 35 ворожих атак з початку доби

"На Покровському напрямку російські війська 35 разів намагались йти вперед на позиції наших військ в районах населених пунктів Попів Яр, Новоекономічне, Миролюбівка, Промінь, Новосергіївка, Удачне, Муравка, Новоукраїнка, Дачне, Олексіївка, Малинівка, Лисівка, Шевченко та в напрямку Покровська, Сергіївки й Родинського. Наші захисники вже відбили 30 ворожих атак, бої не вщухають. Авіація агресора завдала ударів КАБами по районах населених пунктів Володимирівка, Родинське, Суворове та Покровськ", - йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 11 липня.

Загалом від початку доби на фронті відбулося 92 бойових зіткнення. 

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках сьогодні противник проводив вісім наступальних дій, на даний час два боєзіткнення тривають. Противник завдав двох авіаударів, загалом скинув п’ять керованих бомб, та здійснив 144 обстріли.

На Південно-Слобожанському напрямку українські військові відбили наступ ворога в напрямку Петро-Іванівки. Від авіаційних ударів противника постраждали райони населених пунктів Великий Бурлук, Одрадне та  Вільхуватка.

На Куп’янському напрямку з початку доби ворог двічі йшов вперед на позиції наших захисників в районі населеного пункту Степова Новоселівка, на даний час триває бій.

На Краматорському напрямку наші захисники відбили дві атаки ворога. Противник проводив наступальні дії, намагаючись просунутись в напрямках Предтечиного та Білої Гори.

Сили оборони вже успішно зупинили п’ять ворожих атак на Торецькому напрямку. Загарбник намагався просунутися в районах населених пунктів Торецьк, Щербинівка та в напрямках Плещіївки, Катеринівки. Ще дві атаки тривають до цього часу.

На Новопавлівському напрямку українські захисники відбили сім атак противника поблизу населених пунктів Запоріжжя, Толстой, Піддубне, Новосілка та Зелене Поле. Ще одна ворожа атака досі триває. Авіаударів зазнали Січневе та Великомихайлівка.

Раніше повідомлялось, що ворог атакував на Покровському напрямку майже 40 разів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті