Покровськ залишається оперативною метою російських військ, попри відкриття нового фронту на Харківщині - британська розвідка

Попри те, що російські військові відкрили новий фронт у Харківській області, російський наступ на сході України триває й оперативною ціллю є Покровськ. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, пише Інтерфакс-Україна.

"Хоча Росія відкрила нову вісь у північно-східній українській Харківській області, російські атаки на сході України залишаються частими. Російські війська продовжували зосереджувати свої оперативні дії на напрямку на північний захід від Авдіївки, завдаючи ударів по широкому фронту по обидва боки від шосе Е50", - ідеться у зведенні, оприлюдненому в соцмережі Х Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії у вівторок.

Зазначається, що російські війська, ймовірно, домоглися низки невеликих тактичних успіхів за останні 72 години, хоча, ймовірно, і дорогою ціною.

Фахівці британської розвідки зазначають, що шосе Е50 є головною лінією сполучення між Донецьком і підконтрольним Україні Покровськом, який розташований приблизно за 30 км від поточної лінії фронту. На їхню думку, Покровськ ,"імовірно, є російською оперативною метою. Російські атаки в цьому напрямку, найімовірніше, спрямовані на створення помітних розколів українських сил у Донецьку".

Як повідомлялося, протягом доби на фронті відбулося 112 бойових зіткнень. На Покровському напрямку ситуація найгарячіша.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті