Під окупованим Донецьком поранено російського пропагандиста Пегова

Російського пропагандиста, так званого "військора" Семена Пегова було поранено в районі окупованого Донецька. Про це повідомляється на його каналі WarGonzo увечері, 23 жовтня.

"Терміново. Семен Пегов поранений під Донецьком", - йдеться у повідомленні.

"Скоро подробиці", - пообіцяли його каналом.

Нагадаємо, що Пегов значиться у списку дев'яти російських так званих "військоров" та "військор-проектів", яким у Росії "світить" кримінальна стаття про "дискредитацію ЗС РФ". Під "головку" можуть потрапити Ігор Стрєлков, Семен Пегов (WarGonzo), Юрій Подоляка, Владлен Татарський, Сергій Мардан, Ігор Димитрієв, автори GreyZone, Рибар, а також якась Христина Потупчі.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті