Під Бахмутом за добу вбито та поранено понад 300 окупантів - Череватий

У напрямку Бахмута за добу ворог втратив близько 183 бійців убитими та 137 пораненими. Про це в ефірі телемарафону розповів представник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Черевий, - пише УНІАН.

За оцінками ЗСУ, протягом тривалого терміну ворог зазнає колосальних втрат, які не можна порівняти з жодними показниками.

"212 обстрілів було в напрямку Бахмута, 31 боєзіткнення. Тому ворог втратив 183 особи вбитими, 137 пораненими за попередніми підрахунками, це лише за добу. Ворог намагається в населених пунктах проводити атакуючі дії", - пояснив представник ВСУ.

За його словами, ситуація на контролі у Головнокомандувача.

Черевий зазначив, що бійцям важко здійснювати оборону через сильний мороз, але командування намагається робити все, щоб допомогти з обігрівом, постачанням боєкомплектів та іншого.

Як повідомлялося, речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Черевий заявив, що російські війська не захопили Соледар. Їхні заяви про нібито "взяття" міста не відповідають дійсності.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті