Майже щодня в лісах на Харківщині знаходять "загублених" окупантів – МВС

У лісах Харківської області майже щодня знаходять загублених окупантів. Про це 4 жовтня у Telegram повідомляє прес-служба МВС.

"З перших днів війни після звільнення населених пунктів Харківської області поліцією встановлено мережу блокпостів", - повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін.

У результаті за одну добу правоохоронці могли затримати до 40 потенційних колаборантів. Пізніше їх передавали для подальшого відпрацювання до СБУ. Також мало не щодня поліцейські знаходили і російських військових, що загубилися.

Через голод вони самі виходять у населені пункти, де їх затримують фахівці МВС.

"І дотримуючись вимог Женевських конвенцій, поповнюємо обмінний фонд", – додав Єнін.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що мобілізований із РФ здався в полон через 5 днів після відправки в Україну.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Всі статті