Побита у Чечні журналістка Мілашина заявила, що правління Кадирова закінчується

Російська журналістка Олена Мілашина, побита в липні в Чечні, заявила, що правління Рамзана Кадирова в Чечні закінчується. Про це Мілашина сказала в інтерв'ю "DW Главное", опублікованому 13 листопада.

"Я думаю, що буде зміна влади в Чечні, я думаю, що правління Кадирова закінчується", - сказала Мілашина. 

За її словами, якби не було війни в Україні, на зміну Кадирову вже прийшов би чеченський технократ.

"А такі люди в республіці є", - сказала журналістка.

На її думку, це незабаром станеться, і тоді Чечня за можелі правління стане схожа на інші регіони Північного Кавказу РФ, хоча "розгрібати спадщину Кадирова" доведеться ще довго.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що Кадиров пройшовся вулицями Грозного і наказав відібрати ділянки у мешканців, які, на його думку, виявилися недостатньо доглянутими, на користь столиці Чеченської Республіки. 

"Вони давно мають бути відібрані. Забирайте ці ділянки. Анулюйте всі документи", - заявив Кадиров.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті