Поблизу російського Іжевська стався потужний вибух - палає Воткинський завод

В росії стався потужний вибух в Удмуртії. Жителі Воткинська діляться відео величезної пожежі в соцмережах ввечері, 7 лютого. 

Мешканці припускають, що вибух стався на полігоні біля селища Ягул і, можливо, пов'язаний з випробуваннями ракетних двигунів. Річ у тім, що недалеко від полігону розташований Воткинський завод, що випускає продукцію військового і цивільного призначення.

Офіційної інформації поки що не було. Але роспабліки пишуть, що причиною потужного вибуху на околицях Іжевська  стали "певні випробування" на Воткинському заводі.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті