Переможці й призери міжнародних змагань з Луганщини та їхні тренери отримали грошові винагороди (ФОТО)

Призери й переможці міжнародних змагань з Луганської області та тренери спортсменів отримали грошові винагороди від Луганської обласної військової адміністрації. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 14 листопада.

"Відповідне розпорядження підписане начальником обласної військової адміністрації Сергієм Гайдаєм", – сказано в повідомленні.

"Провідні спортсмени Луганської області навіть у ці нелегкі часи знаходять у собі сили тренуватись та рушити до нових перемог, – зазначив начальник управління молоді і спорту ОВА Антон Волохов. – Підтримувати спортсменів – це одне з основних наших завдань".

Уточнюється, що, згідно з розпорядженням, винагороди отримали:

- бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрибків у воду Олег Колодій;

- бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрибків у воду Олександр Горшковозов;

- чемпіон та срібний призер чемпіонату світу з легкої атлетики серед осіб з ураженням слуху Олександр Дмитрієнко;

- чемпіон та двократний срібний призер європейської першості зі стрибків у воду, срібний призер чемпіонату світу зі стрибків у воду Олексій Середа та його тренер Тамара Токмачова;

- срібний призер чемпіонату світу з бодібілдингу та фітнесу Вадим Василевський;

- чемпіонка та бронзова призерка світових змагань з класичного жиму лежачи, чемпіонка Європи з класичного жиму лежачі Наталія Череменко та її тренер Андрій Івженко;

- бронзова призерка чемпіонату світу з класичного жиму лежачи Ганна Кадацька;

- бронзовий призер чемпіонату світу з пауерліфтингу Микола Бараннік;

- чемпіонка європейської першості, срібна та бронзова призерка чемпіонату світу з пауерліфтингу серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату Наталія Олійник та її тренер Андрій Івженко.

Раніше повідомлялось, що три нагороди, включаючи дві золоті, здобули велоспортсмени з Луганщини на всеукраїнських змаганнях.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті