Перемога дається нам дуже важко, але вона неодмінно буде - Залужний підбив підсумок удару РФ по Україні

Перемога дається Україні дуже тяжко, але вона неодмінно буде. Про це 31 жовтня у Telegram написав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

"Не знаю, як хто, але ми тримаємося, перегруповуємося, нарощуємо резерви, зміцнюємо оборону та поступово звільняємо рідну землю. Перемога дається нам дуже важко, але вона неодмінно буде", - заявив Залужний.

Як приклад складнощів, з якими стикається наша країна, головком навів число ракет та дронів-камікадзе, які росіяни запустили Україною. Йдеться про 55 крилатих ракет Х-101, 1 ракету Х-59, 22 зенітні ракети до С-300, 4 дрони-камікадзе "Shahed-136" і один безпілотник "Ланцет-3".

"Ми ведемо війну проти країни, розмір якої у 28 разів більший за розмір нашої держави, населення якої чисельніше за нашу в 4 рази, військовий потенціал якої кратно перевищує наші можливості", - зазначив генерал.

Залужний наголосив, що бойові дії тривають не 8 місяців, а 8 років і 8 місяців, і все це свідчить про стійкість, мужність захищати своє та спрагу перемогти в українців.

Нагадаємо, раніше Зеленський пообіцяв росіянам показати, як Україна "веде переговори" у темряві.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Всі статті