По всьому світу "впали" Facebook, Instagram, WhatsApp, TikTok та Messenger

Сьогодні, 5 березня, по всьому світу "впали" всі популярні сервіси  — Twitter, YouTube, Gmail, WhatsApp, TikTok, Facebook, Instagram та Messenger.  Користувачі не можуть увійти в облікові записи.

Downdetector фіксує серйозний збій. Тисячі користувачів скаржаться на проблеми в роботі соцмереж та месенджера. 

За даними сервісу, у користувачів виникли проблеми зі входом в акаунти й оновленням сторінок. У 60% користувачів проблеми з вебверсіями.Раніше також фіксувалися проблеми з публікаціями та оновленням інформації у дописах.В декого з'являється білий екран під час спроби входу, також не оновлюються дані.

Також раніше повідомлялося, що виведено з ладу три телекомунікаційні кабелі в Червоному морі, що з'єднують Європу, Азію та Африку. За даними AP, мабуть, лінії перерізали ще 24 лютого, а двома днями пізніше організація Netblocks, що займається моніторингом інтернету, зафіксувала складнощі з доступом до нього в Джибуті: його обслуговує підводна кабельна система зв'язку від компанії Seacom.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті