"По-перше, сучча пика, «нічия земля» не у нас, а у вас". Мер Дніпра відповів Орбану

Мер Дніпра Борис Філатов різко та "неполіткоректно" відповів прем'єр-міністру Угорщини Віктору Орбану, який назвав Україну "нічийною землею". У своєму Телеграм-каналі ввечері 27 січня Філатов російською мовою назвав Орбана "сучою пикою", а угорську владу - худобою.

"Орбану. На русском. Неполиткорректное. Во-первых, сучья рожа, «ничья земля», не у нас, а у вас. Мы тут жили тысячелетиями, а не приперлись из-за Урала. Во-вторых, надо быть особо одаренными, что вас ненавидели везде: от Румынии со Словакией до Сербии с Украиной. Трианонский договор - это ведь в наказание за историческое скотство. В-третьих, ваши зверства и постоянное желание угодить тиранам в каждой мировой войне сделали вас историческими изгоями. В-четвертых, надо быть уж совершенными подонками, чтобы простить Советам и их наследникам 56-й год. В-пятых, надо быть окончательными моральными уродами, чтобы сидеть «под зонтиком» Евросоюза и НАТО и крутить всем дули. Выйдите из под «зонтика», и мы, вас, бл@дей, вынесем в три дня", - написав Філатов.

"Скоты. Нет, не венгерский народ. А выродки, которые там у власти", - додав мер Дніпра.

Як повідомлялося, Орбан назвав Україну "нічийною землею", МЗС викликає посла Угорщини для "відвертої розмови".

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті