"По-перше, сучча пика, «нічия земля» не у нас, а у вас". Мер Дніпра відповів Орбану

Мер Дніпра Борис Філатов різко та "неполіткоректно" відповів прем'єр-міністру Угорщини Віктору Орбану, який назвав Україну "нічийною землею". У своєму Телеграм-каналі ввечері 27 січня Філатов російською мовою назвав Орбана "сучою пикою", а угорську владу - худобою.

"Орбану. На русском. Неполиткорректное. Во-первых, сучья рожа, «ничья земля», не у нас, а у вас. Мы тут жили тысячелетиями, а не приперлись из-за Урала. Во-вторых, надо быть особо одаренными, что вас ненавидели везде: от Румынии со Словакией до Сербии с Украиной. Трианонский договор - это ведь в наказание за историческое скотство. В-третьих, ваши зверства и постоянное желание угодить тиранам в каждой мировой войне сделали вас историческими изгоями. В-четвертых, надо быть уж совершенными подонками, чтобы простить Советам и их наследникам 56-й год. В-пятых, надо быть окончательными моральными уродами, чтобы сидеть «под зонтиком» Евросоюза и НАТО и крутить всем дули. Выйдите из под «зонтика», и мы, вас, бл@дей, вынесем в три дня", - написав Філатов.

"Скоты. Нет, не венгерский народ. А выродки, которые там у власти", - додав мер Дніпра.

Як повідомлялося, Орбан назвав Україну "нічийною землею", МЗС викликає посла Угорщини для "відвертої розмови".

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті