По Ізраїлю випустили кілька десятків ракет з території Лівану. «Хезболла» повідомила про запуск "Катюш"

З території Лівану по півночі Ізраїлю у п’ятницю було випущено десятки ракет. Про це повідомив представник Армії оборони Ізраїлю Даніель Хагарі, передає Укрінформ із посиланням на CNN.

За словами Хагарі, ізраїльські сили перехопили частину ракет, випущених з території Лівану, решта ракет впали на відкритій місцевості. В результаті ракетного обстрілу в Ізраїлі ніхто не постраждав.

Як пише The Times of Israel з посиланням на ЦАХАЛ, з Лівану було запущено близько 40 ракет.

Угруповання «Хезболла» взяло відповідальність за ракетний обстріл. У своїй заяві ліванське терористичне угруповання стверджує, що випустило десятки ракет «Катюша» по артилерійських позиціях ЦАХАЛу на півночі Ізраїлю.

Раніше ЦАХАЛ повідомив, що ППО Ізраїлю також збила два начинені вибухівкою безпілотники, запущені «Хезболлою» на північ Ізраїлю.

Крім того, ЦАХАЛ повідомив, що ізраїльські літаки завдали ударів по військових об'єктах «Хезболли» в районі Айта аш-Шаб на півдні Лівану, де діяли терористи. Також повідомляється, що удару було завдано по іншому комплексу «Хезболли» в районі Тайбех.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті