По 10 тисяч за учня: ватажок "ДНР" вказав, як витрачатимуть на підкуп батьків путінські гроші

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін затвердив порядок нарахування так званої одноразової виплати на дітей, яких батьки відправлять на навчання до захоплених окупантами шкіл. Про це йдеться у його "указі".

10 тисяч російських рублів обіцяють виплатити батькам, які погодяться відправити своїх дітей віком від 6 до 18 років на навчання до шкіл, підконтрольних "ДНР".

Для отримання грошей дитина має розпочати заняття за російськими програмами не пізніше 15 вересня.

Показово, що Пушилін від своєї особи обіцяє виплати батькам школярів, тоді як кошти на цю провокаційну акцію було виділено за розпорядженням путіна.

Як повідомляв "ОстроВ", президент країни-окупанта доручив уряду Росії виплатити 10 тисяч рублів одночасно одному з батьків школярів у контрольованих РФ частинах Херсонської, Запорізької та Харківської областей України, а також у так званих "народних республіках".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті