Платформа Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет з курсами українською мовою

Платформа Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет, де безоплатно українською мовою будуть доступні онлайн-курси від провідних університетів світу. Про це співзасновник Prometheus Іван Примаченко повідомив у Фейсбуці.

Проєкт включає програми від Гарвардського і Каліфорнійського університетів, Массачусетського технологічного інституту, університетів Мічигана, Дюка, Джонса Гопкінса й Іллінойса.

Планується, що протягом трьох років доступними стануть 50 онлайн-курсів.

Реєстрація на перші десять стартує в п'ятницю, 1 грудня. Серед них – найпопулярніша навчальна програма з основ програмування у світі CS50 AI (від Гарварду), курси з HTML, CSS, Javascript та Java, цифровий маркетинг і проєктний менеджмент, корпоративні фінанси та перша психологічна допомога.

"Сказати, що це безпрецедентно – не сказати нічого. Мені не відомо жодного іншого прикладу, коли б топові університети світу дозволили масовий переклад і розміщення в безкоштовному доступі своїх найкращих курсів. І це ще один потужний сигнал підтримки України світом", – зауважив Примаченко.

Проєкт реалізується за підтримки посольства Сполучених Штатів Америки, провідних західних університетів та Міністерства освіти і науки України.

Статті

Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Всі статті