План відновлення готують у прифронтовій громаді Запорізької області: відбудова житла, об'єктів соціальної й енергетичної інфраструктури

У прифронтовій Вільнянській міській громаді Запорізької області готують "План відновлення та розвитку Вільнянської громади на 2024-2026 роки", планова зустріч щодо його напрацювань відбулась 17 травня. Про це повідомив сайт Вільнянської громади.

"Відбулась планова онлайн зустріч представників робочої групи Вільнянської МТГ з громадською організацією "Всеукраїнське громадське об'єднання "Інститут "Республіка" щодо напрацювань підготовки Плану відновлення та розвитку Вільнянської громади на 2024-2026 роки", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що до Плану входять проєкти регіонального (місцевого) розвитку з відновлення житлового фонду й об'єктів соціальної інфраструктури, а також об'єкти житлово-комунального господарства, енергетичної й дорожньо-транспортної інфраструктури.

Уточнюється, що до складу громади входять місто Вільнянськ та села Аграфенівка, Веселотернувате, Вишняки, Вільнянка, Гарасівка, Грізне, Дерезівка, Козаківське, Любимівка, Новогупалівка, Новотроїцьке, Петрівське, Скелювате, Смородине й Якимівське. Наразі загалом у цих населених пунктах мешкає близько 15900 людей.

Раніше повідомлялось, що на форумі у Запоріжжі презентували ключові проєкти для міста: підтримка ветеранів, європейський проспект, український культурний код.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті