Півсотні окупантів "самоліквідувалися" за місяць на Херсонському напрямку – підірвалися на своїх же мінах

Близько 50 російських військових підірвалися на власних мінах на Херсонському напрямку фронту протягом місяця. Про це повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов в ефірі телемарафону 29 листопада.

За його словами, наші військові продовжують операції на лівому березі Дніпра в Херсонській області попри те, що війська РФ вдень і вночі намагаються там атакувати плацдарми Сил оборони.

"У районі тимчасово окупованих Кринок Херсонської області один з підрозділів 810-ї бригади морської піхоти російських окупаційних військ відмовився виконувати наказ і йти на штурм позицій ЗСУ. Мотивували свою відмову російські терористи відсутністю координації з артилерією, поганими погодними умовами і відсутністю розвідувальних даних", - сказав Ковальов.

Він додав, що проведення штурмових дій також ускладнюють мінні загородження, встановлені загарбниками.

"Карти цих мінних полів засекречені, а інформація штурмовим підрозділам російських окупантів передається тільки за квадратами і без чітких координат", - розповів речник.

Зокрема, уточнив він, протягом місяця через підривів на власних мінах втрати 810-ї бригади морської піхоти РФ становили близько 50 військових.

Як повідомлялося, окупанти на Т-72 підірвалися на власних мінах та були "добиті" дронами на Куп’янському напрямку.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті