Північнокорейські військовові втекли з позицій на російсько-українському кордоні - джерела

18 північнокорейських військовослужбовців вже втекли з позицій на кордоні України з Брянською та Курською областями Росії. Про це Суспільному повідомили джерела у розвідці.

За словами джерел, це сталося за 7 кілометрів від державного кордону з Україною. Співрозмовник Суспільного додав, що мотиви втечі солдатів з КНДР поки не встановлені, а російські військові розпочали їхні пошуки.

"Водночас цю інформацію російські загарбники намагаються приховати від свого вищого командування", — сказало джерело у розвідці.

Як повідомлялося, російський диктатор Путін вніс до держдуми законопроект про ратифікацію договору про всеосяжне стратегічне партнерство між РФ і Північною Кореєю, у якому прописан пункт про військову допомогу у разі війни.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Всі статті