Південна Корея перегляне заборону на постачання зброї Україні

Уряд Південної Кореї заявив про намір переглянути свою політику, що забороняє постачання зброї Україні. Про це повідомляє ВВС з посиланням на агентство Yonhap.

Зазначається, що ці кроки Сеул робить після того, як російський диктатор путін під час візиту до КНДР підписав договір із лідером цієї країни Кім Чен Ином про розширення співпраці, зокрема військової.

Начальник управління національної безпеки Південної Кореї Чан Хо Чжин повідомив, що питання про постачання зброї Україні буде переглянуто.

Агентство Yonhap також цитує співробітника адміністрації президента країни, за словами якого "конкретні заходи будуть оприлюднені пізніше". 

"Буде цікаво подивитися, як відповість Росія, а не розповідати про наші плани заздалегідь", - каже співрозмовник Yonhap.

Чан Хо Чжин також заявив, що Сеул засуджує угоду про стратегічне партнерство, яку РФ підписала з КНДР.

Він додав, що будь-яка співпраця між Москвою і Пхеньяном, що зміцнює північнокорейський військовий потенціал, порушуватиме санкції ООН.

Чиновник повідомив, що Південна Корея також запроваджує додаткові санкції проти РФ, які стосуватимуться чотирьох суден, п'яти організацій і вісьмох осіб.

У повідомленні нагадується, що в липні 2023 року президент Південної Кореї Юн Сок Йоль прибув до Києва і заявив, що його країна має намір розширити масштаб підтримки України.

Влада Південної Кореї, як правило, не постачає зброю до країн, що воюють, однак після початку російського вторгнення на адресу Сеула все частіше лунають заклики зробити для України виняток.

Протягом війни в Україні Південна Корея, за даними ЗМІ, здала в оренду Сполученим Штатам півмільйона 155-міліметрових боєприпасів.

Такий метод поставок озброєнь був обраний для того, щоб Сеул був якомога менше залучений до процесу військової допомоги Києву, проте Вашингтон активно постачає боєприпаси українцям, виснажуючи свої запаси, а корейські снаряди просто допоможуть американцям впоратися з цією проблемою, вказується в повідомленні.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті