Після знищення Су-34 та Су-35 росіяни зроблять паузу у використанні тактичної авіації - Гуменюк

Якийсь час після знищення ворожих винищувачів Су-34 та Су-35 буде пауза у використанні росіянами тактичної авіації, але вони не припинять бомбардувань, бо відчувають перевагу в повітрі. Про це в ефірі телемарафону  сказала керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк.

“Я вважаю, що якийсь час ми спостерігатимемо паузу у використанні тактичної авіації. Росіяни будуть перерозраховувати нові рубежі пусків з урахуванням того, звідки можуть бути уражені їх літальні апарати. Але росіяни не припинять бомбардувань, тому що вони відчувають перевагу в повітрі”, – зазначила Гуменюк.

Вона наголосила, що до того часу, поки в України не буде винищувачів сучасного типу, ворог тиснутиме авіацією.

Як повідомлялося, вранці 17 лютого на східному напрямку підрозділи Повітряних сил Збройних сил України знищили два ворожі винищувачі-бомбардувальники Су-34 та один винищувач Су-35. Також 18 лютого вранці ПС ЗСУ знищили ще один російський Су-34.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті