Після збою у "Київстарі" не працює нацроумінг, частина банкоматів і терміналів "Приватбанку"

Масштабний збій у мережі мобільного оператора "Київстарі", який стався вранці 12 грудня, вплинув на роботу національного роумінгу, деяких терміналів і банкоматів "Приватбанку". Про це повідомив речник банку Олег Серга у коментарі hromadske.

"Для загального розуміння, деяка частина усіх банків, банкоматів та POS-терміналів працюють на мобільних картках. Тобто у POS-терміналі стоїть мобільна картка. Для тих терміналів, які працюють на мобільних картках Київстару, звісно, ця проблема впливає на їх роботу", - зазначив він.

Водночас користувачі "Київстар" не можуть перейти на інших операторів, оскільки збій у мережі оператора вплинув на національний роумінг.

"Нацроумінг не працює через те, що мережа "Київстару" не може передати інформацію про своїх абонентів мережам інших операторів внаслідок загального технічного збою", - йдеться в повідомленні Мінцифри. 

Натомість у ДТЕК повідомили, що номери їхніх контакт-центрів в цій мережі тимчасово не працюють. У компанії закликали використовувати чат-боти і сайт.

Як повідомлялося, сьогодні вранці користувачі масово заявили про масштабний збій у роботі оператора зв'язку "Київстар".

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті