Після вибухів у Севастополі окупанти заявили про атаку ракетою "Нептун" на Крим

Міністерство оборони РФ заявило, що поблизу узбережжя окупованого Криму російські військові збили протикорабельну ракету "Нептун". Про це пресслужба відомства повідомила у Телеграмі увечері 9 листопада.

"Черговими засобами ППО українська ракета була виявлена та знищена над акваторією Чорного моря", - йдеться у повідомленні.

Так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв також повідомив у своєму Телеграм-каналі, що на зовнішньому рейді було нібито знищено повітряну ціль.

Як повідомлялося, сьогодні вдень в окупованому Севастополі вдень було чути потужний вибух, від якого затремтіли шибки у вікнах.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті