Після удару по заводу з виробництва "Шахедів" у Татарстані є значні руйнування - ГУР

Атака безпілотників по заводу з виробництва "Шахедів" у Татарстані призвела до значних руйнувань на підприємстві. Про це заявив представник ГУР Андрій Юсов в ефірі телемарафону 4 квітня..

Юсов зауважив, що наразі ГУР не коментує, якими саме безпілотниками було уражено завод з виробництва "Шахедів". 

Він зазначив, що це були "добрі літальні об'єкти" які долетіли в кілька військових об'єктів в Татарстані. Однак у ЗМІ раніше поширилась інформація про те, що по заводу могли вдарити оснащеними під безпілотники літаками типу Cessna.

"За попередньою інформацією, уражено підприємство зі збирання "Шахедів". Там є значні руйнування виробничих потужностей і ускладнено продовження роботи підприємства", - сказав Юсов.

Нагадаємо, 2 квітня безпілотники Сил оборони вперше атакували підприємства в республіці Татарстан у росії.

Як повідомлялося, Андрій Юсов заявив, що під час ударів БПЛА по об’єктах в Єлабузі та Нижньокамську не використовувалася зброя іноземного виробництва.

Також він підтвердив, що на одному з підприємств, яке було атаковане БПЛА, було виробництво «зі складання "Шахедів" та "Гераней".

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті