Після ударів ЗСУ по військових об’єктах у Криму окупанти спішно посилюються на півдні України

Російські окупанти почали спішно посилювати південний напрямок після останніх атак ЗСУ на військові об’єкти загарбників у Криму. Про це в ефірі телемарафону 6 січня повідомила речниця оперативного командування "Південь" Наталя Гуменюк.

За її словами, росіяни перекидають на окупований півострів десантників і морпіхів, а на лівобережжі Херсонщини до штурмів знову підключають бронетехніку.

"Після втрати літаків на південному напрямку вони суттєво зменшили використання авіації. Не ризикують своїми літаками вже так активно, як це робили раніше. Вишукують нові пускові рубежі для керованих авіабомб. Зокрема, випустили КАБи по Зміївці за минулу добу. Намагалися руйнувати берегову лінію, щоб ускладнити логістику нашим військам, які потребують підтримки на лівобережжі Херсонщини", - розповіла Гуменюк.

Також, як додала речниця, окупанти намагаються створити враження активності на Миколаївщині, щоб відволікти увагу ЗСУ, тому посилюють там обстріли Очаківської громади.

Як повідомлялося, українські бійці знищили дві гармати "Піон", з яких росіяни били по житловим масивам Херсона.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті