Після теракту в Підмосков'ї Путін бреше росіянам про "гітлерюгенд" в Україні

Російський диктатор Путін повідомив росіянам новий фейк про те, що в Україні нібито створюється новий "гітлерюгенд". Про це він сказав під час наради щодо заходів, які вживають після теракту в "Крокус Сіті Холі", - пишуть росЗМІ 25 березня.

Путін заявив, що мета таких терактів - посіяти паніку в російському суспільстві, і водночас показати своєму власному народу, що "для київського режиму ще не все втрачено".

"Потрібно тільки виконувати накази своїх західних кураторів, воювати до останнього українця, виконувати команду з Вашингтона, ухвалювати новий закон про мобілізацію, створювати щось на кшталт гітлер'югенда в новому його, звісно, виданні", - видав набір фейків російський диктатор.

Нагадаємо, що саме в Росії ще кілька років тому створили дитячо-юнацький військово-патріотичний громадський рух "ЮНАРМІЯ". Його учасниками сьогодні є понад 1 мільйон 300 тисяч дітей і підлітків по всій країні, регіональні штаби Руху представлені у 89 регіонах Росії. 

Як повідомлялося, російський диктатор Путін визнав, що теракт у "Крокус сіті холі" 22 березня скоїли "радикальні ісламісти", але звинуватив у стрілянині "тих, хто воює з Росією руками київського режиму". 

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті