Після нічної атаки БПЛА в Азові Ростовської області горить резервуар із нафтопродуктами - загалом близько 5 тисяч кубометрів

БПЛА атакували місто Азов Ростовської області РФ у ніч на 18 червня, горить резервуар із нафтопродуктами. Про це повідомили губернатор Ростовської області Василь Голубєв і МНС РФ у Телеграм 18 червня. 

"В Азові внаслідок атаки БПЛА загорілися резервуари з нафтопродуктами. За попередніми даними, жертв немає. Підрозділом МНС організовано гасіння відкритого вогню", - написав Голубєв. 

"В Азовському районі горить резервуар із нафтопродуктами. За оперативними даними, площа пожежі 5 тисяч кубічних метрів", - пише МНС РФ. 

Зазначається, що для контролю за станом повітря на місце направлено лабораторію Росспоживнагляду.

Раніше повідомлялося, що БПЛА атакували дві області РФ: у Воронезькій пошкоджено резервуари з паливом, у Ростовській зникла електрика.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті