Після 8 липня Росія відразу ж почне розміщувати в Білорусі ядерну зброю - Путін

Після 8 липня Росія почне розміщувати в Білорусі ядерну зброю. З такою заявою виступив президент Путін на зустрічі з білоруським диктатором Олександром Лукашенком у Сочі.

"Розміщення російської ядерної зброї в Білорусі почнеться відразу ж після завершення 7-8 липня підготовки споруд для неї", - розповів президент країни-агресора.

Путін заявив, що "з точки зору безпеки ситуація в російсько-білоруських відносинах стабільна, я б навіть сказав, хороша".

Як повідомлялося раніше, Росія передасть Мінську ракетний комплекс "Іскандер-М" і підготувала частину білоруських літаків Су-25 до несення ядерних зарядів.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті