Піротехніки Донецької області отримали роботизовану машину, яка дозволить ефективніше працювати й убезпечити життя саперів

Роботизовану машину для розмінування отримали піротехніки Донецької області. Про це повідомила ДСНС України у своєму Телеграм-каналі 28 вересня.

"Роботизовану машину піротехнікам Донеччини передав благодійний фонд "Ziedot.Lv", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що техніка виготовлена латвійською компанією "LV-TEH" та дозволить саперам більш ефективно працювати на небезпечних ділянках, знешкоджуючи вибухонебезпечні предмети.

"Машина буде суттєвим додатком до арсеналу саперів ДСНС Донеччини і допомагатиме їм виконувати свою роботу з безпекою для власного життя", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Україна отримала від Британії понад 1500 комплектів спорядження для розмінування.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті