"Піонер - означає перший". На окупованому Донбасі дітей почали "записувати" до російського "руху дітей та молоді"

В окупованій частині Донецької області українських дітей записуватимуть у якийсь російський "рух дітей та молоді" під назвою "Рух Перших". Про це йдеться у повідомленні фейкового "міністерства освіти ДНР".

Російській "Рух Перших" за своєю ідеологічною складовою, масовістю та обов'язковістю членства дуже нагадує піонерську організацію часів СРСР. Навіть назва "руху" перегукується зі слоганом радянських піонерів - "Піонер - означає перший!"

Планується, що на окупованій частині Донецької області буде відкрито понад 200 первинних організацій реанімованої піонерії.

Координує ідеологічне обдурювання українських дітей Донецької області особисто ватажок ДНР Денис Пушилін.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті