Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Поліцейські стрілецького батальйону Донеччини прийняли нерівний бій із групою російських окупантів. Попри поранення серед своїх, піхотинці ліквідували частину нападників, а решту змусили тікати. Про це розповіли поліцейські з позивними Стіч, Зідан та Мут", - йдеться у повідомленні Національної поліції України 28 жовтня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Штурм почався, коли бійці з позивними Стіч і Зідан вийшли відновити знищені спостережні пункти. У бліндажі залишилися троє побратимів, двоє з них – поранені. «Ми помітили чотирьох окупантів. Коли вони наблизились на відстань менше ніж на 10 метрів – відкрили вогонь», — згадує Зідан. Але посеред бою в Стіча заклинив автомат. Тож його прикривав побратим.
Росіяни намагались взяти захисників в оточення, проте їм це не вдалось. «Після того, як першого окупанта “задвохсотив”, інший почав кидати гранати. Одна вибухнула зовсім поруч – пощастило, що осколками не зачепило», — розповідає Зідан.
Поки поліцейські відбивали атаку на поверхні, їхні товариші в бліндажі також тримали оборону.
«Двоє ворогів закидали нас гранатами, ми намагались відбити штурм і сподівались, що з хлопцями все гаразд», — каже поліцейський Мут.
Двох окупантів було знищено, решта - поранені та змушені відступити. Це був лише один із численних штурмів, які стрілецький батальйон поліції Донеччини відбивав протягом двадцяти діб на своїх позиціях.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту