"Підземну школу" на 1000 учнів з протирадіаційним укриттям збудують до кінця року у сільській громаді Запорізької області

"Підземну школу" з протирадіаційним укриттям збудують до кінця року у Кушугумській сільській громаді Запорізької області - наразі облаштовують фундамент. Про це повідомили Запорізька ОВА та її очільник Іван Федоров у Телеграм 2 серпня.

"В Кушугумській громаді до кінця року збудують "підземну" школу. Будівельники розпочали армування котловану", - йдеться в Телеграм-каналі ОВА.

Федоров уточнив, що вартість будівництва - 108 мільйонів гривень.

"Будівництво виконуємо коштом державного бюджету за співфінансування з місцевого", - зазначив Федоров.

В ОВА повідомили, що зараз у цій сільській школі є найпростіше укриття, розраховане на 50 осіб, тому з листопада 2023 року навчання тут проводилося в змішаному форматі. Але не всі батьки відпускали дітей до школи, бо хвилювались за їхню безпеку.

"Весь педагогічний колектив дуже зрадів, дізнавшись, що у нас буде будуватися "підземна" школа і відновиться очне навчання, - цитує ОВА директорку школи Жанну Вінніченко.

Нова школа буде розрахована на 1000 дітей, навчання проводитиметься у дві зміни. Заклад прийматиме не тільки дітей громади - завдяки автобусам, які зараз закуповує ОВА, сюди возитимуть школярів з інших населених пунктів.

Раніше повідомлялось, що в одній зі шкіл Запоріжжя будують протирадіаційне укриття.

Статті

Країна
13.09.2024
16:15

Зростання цін та гривня: спокій зі знаком питання

Зберігши свою облікову ставку на рівні 13%, Національний банк України сигналізував: до кінця року різкого зростання цін у країні не очікується. А отже, і обвалу гривні.
Країна
12.09.2024
16:21

Україна нарощує виробництво дронів: проблеми та виклики

73% опитаних виробників сектору ОПК не бачать жодних кроків від держави щодо покращення умов ведення оборонного бізнесу в Україні.
Світ
11.09.2024
19:13

Про далекобійні ракети, сучасні винищувачі, дипломатію і трибунал над Путіним і Лавровим. Огляд західних медіа

Західні союзники спочатку опираються закликам надати більш сучасне обладнання, тільки щоб погодитися на багато місяців пізніше. Такий перервний потік давав українським військовим менше часу на інтеграцію складного і потужного озброєння, залишивши...
Всі статті