Підтверджено 5 травмованих внаслідок російського удару по багатоповерхівці в Дніпрі - Клименко

Підтверджено 5 травмованих осіб внаслідок російського удару по багатоповерхівці в Дніпрі. Про це у Телеграм ввечері 28 липня повідомив глава МВС України Ігор Клименко.

"Постраждалі - четверо чоловіків віком від 18 до 53 років та 77-річна бабуся. Усім надана медична допомога без госпіталізації. Поквартирний обхід завершено.  Всі злочини фіксуємо. Не пробачимо росії жодного", - підкреслив міністр.

ДСНС України додає, що рятувальники ліквідовують наслідки ракетного удару по Дніпру. 

"Внаслідок обстрілу пошкоджено верхні поверхи 12-поверхової житлової новобудови. Також ліквідовано пожежу в адміністративній будівлі", - йдеться у повідомленні.

 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті